KOMUNIKACJA Z mieszkańcami


Strona internetowa Gminy Jarosław to miejsce, w którym zarówno mieszkańcy, przedsiębiorcy jak i lokalni działacze znajdą szereg ważnych informacji i aktualności. W 2021 r. na stronie internetowej Gminy Jarosław zamieszczano aktualności i komunikaty oraz liczne zaproszenia na wydarzenia organizowane przez gminę, sołectwa oraz organizacje pozarządowe.


Statystyki gminnej strony internetowej w 2021 r.:


  • 137 dodanych artykułów;

  • 13.840 odsłon strony;

  • 4.286 użytkowników odwiedzających stronę.


Na stronie internetowej gminy funkcjonowało elektroniczne biuro obsługi mieszkańca, a także inne podstrony dedykowane poszczególnym inicjatywom np. programowi Czyste Powiatrze.

Strona internetowa Gminy Jarosław.


Dodatkowo Wójt Gminy Jarosław prowadziła profil w serwisie społecznościowym Facebook. Na profilu FB zamieszczano materiały informacyjne poświęcone działalności samorządu oraz jego jednostek organizacyjnych (m.in. szkół, jednostek OSP itp.), jak i treści promocyjne np. fotorelacje z wydarzeń czy materiały filmowe. To dla wielu mieszkańców bardzo ważne i podstawowe źródło informacji o bieżącej pracy, wydarzeniach oraz planach gminnego samorządu i jednostek organizacyjnych. Informacje publikowane tam, trafiają do mieszkańców Gminy Jarosław oraz wielu innych internautów.